Zapraszamy na nietuzinkowe spotkanie autorskie z Jackiem Fedorowiczem aktorem, satyrykiem, połączone z promocją książki "W zasadzie tak". Wydarzenie odbędzie się 12 grudnia br. (środa) w Czytelni Biblioteki Publicznej w Łasku o godz. 18.00.

Wstęp wolny. Tego nie można przegapić!

"W zasadzie tak"- po raz pierwszy ukazała się legalnie w minionym systemie, w roku 1975. Nigdy później nie wznawiana, chwalona w „Kulturze” paryskiej przez Stefana Kisielewskiego, ilustrowana przez Autora. „Jeżeli nie było Cię wtedy na świecie – przeczytaj, a dowiesz się, jakiej ekwilibrystyki wymagało życie od twoich rodziców.

Jeżeli PRL pamiętasz – czytając tę książkę będziesz śmiał się w głos, choć czasem pomyślisz - jak dawało się wtedy normalnie żyć? Jak żyć z władzą, jak podróżować pociągiem sypialnym, jak kupić samochód albo, co gorsza, części zapasowe, jak znaleźć prawdziwą kawę, dlaczego nowo wybudowany hotel jest nieporównanie gorszy od starego, od lat nieremontowanego, jak nie rozgniewać ekspedientki w sklepie, jak żyć nie pijąc – to tylko niektóre zagadnienia z pasją omówione przez Fedorowicza. Które stały się zupełnie nieaktualne, które przetrwały, a które bywają reaktywowane - oceni, pysznie bawiąc się w trakcie lektury, czytelnik.”

Spotkanie poprowadzi Marcin Michrowski.

Sky Bet by bettingy.com