Zgodnie z decyzją Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze RP stanu epidemii oraz komunikatu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Biblioteka Publiczna

Czytaj dalej

Zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz zarządzeniem dyrektora biblioteki informujemy, że Biblioteka Publiczna w Łasku wraz z filiami w dniach 12-28 marca 2020 będzie nieczynna.

Czytaj dalej

W związku z zagrożeniami wynikającymi z obecnej sytuacji epidemiologicznej i zagrożeniem koronawirusem odwołujemy spotkanie z kosmetyczką zaplanowane na 20 marca br. oraz warsztaty

Czytaj dalej

Informujemy, że zmianie uległ numer telefonu do filii dla dzieci w Bibliotece Publicznej w Łasku.

FILIA DLA DZIECI - TEL. 504 855 010

Czytaj dalej

Biblioteka Publiczna w Łasku serdecznie zaprasza na spotkanie z kosmetyczką Panią Anettą Kabiesz. Spotkanie odbędzie się w Czytelni dla dorosłych 20 marca (piątek) br. o godzinie 16.30.

Czytaj dalej

Zapraszamy do kolejnej już edycji konkursu poetyckiego pt. Róża w haiku, organizowanego przez naszą bibliotekę i Stowarzyszenie Miłośników Łaskiej Róży w ramach VIII Festiwalu Róż.

Czytaj dalej

Stowarzyszenie Plastyków Amatorów Ziemi Łaskiej, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łaskiej oraz Biblioteka Publiczna w Łasku zapraszają na wystawę poplenerową "Załęcze 2019". Wystawa czynna do 31 marca br.

Czytaj dalej

Sky Bet by bettingy.com